Училището за магия и вълшебство Хогуортс
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Училището за магия и вълшебство Хогуортс

Саит за вас феновете за магията
 
ИндексЗбИжЗИЙТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Кабинета на Директора

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
Проф.No_Fear
Директор и учител по история на магията
Проф.No_Fear


Брой мнения : 118
Age : 31
Registration date : 06.07.2007

Кабинета на Директора Empty
ПисанеЗаглавие: Кабинета на Директора   Кабинета на Директора Icon_minitimeПет Юли 13, 2007 10:41 pm

Кабинета на директора беше много просторен с много цветя.На края имаше бюро с много принадлежности по него.На стената висеше Меча на Грифиндор.Имаше много прозорци и по тази причина беше много светло.
Върнете се в началото Go down
https://hogwarts93.bulgarianforum.net
Nadetyy
Ръководител на дом Грифиндор



Брой мнения : 24
Registration date : 14.07.2007

Кабинета на Директора Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета на Директора   Кабинета на Директора Icon_minitimeСъб Юли 14, 2007 3:03 pm

Искам да попитам защо не сложите чат и останалите кули на доомовете
Върнете се в началото Go down
Проф.No_Fear
Директор и учител по история на магията
Проф.No_Fear


Брой мнения : 118
Age : 31
Registration date : 06.07.2007

Кабинета на Директора Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета на Директора   Кабинета на Директора Icon_minitimeСъб Юли 14, 2007 3:34 pm

Чат има Зам.Директорке
Върнете се в началото Go down
https://hogwarts93.bulgarianforum.net
Nadetyy
Ръководител на дом Грифиндор



Брой мнения : 24
Registration date : 14.07.2007

Кабинета на Директора Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета на Директора   Кабинета на Директора Icon_minitimeСъб Юли 14, 2007 6:09 pm

He желая дя съм зам.директор,нека да си остане Джесика Arrow
Върнете се в началото Go down
проф.Джесика
Зам.Директор и учител по Куидич



Брой мнения : 8
Registration date : 13.07.2007

Кабинета на Директора Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета на Директора   Кабинета на Директора Icon_minitimeСъб Юли 14, 2007 6:32 pm

проф.Nadetyy написа:
He желая дя съм зам.директор,нека да си остане Джесика Arrow
Ти не разбра ли, че аз и ти сме зам.директорки??? Arrow
Върнете се в началото Go down
Nadetyy
Ръководител на дом Грифиндор



Брой мнения : 24
Registration date : 14.07.2007

Кабинета на Директора Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета на Директора   Кабинета на Директора Icon_minitimeСъб Юли 14, 2007 6:35 pm

за малоумна ли ме мислиш казах че не искам да има 2 зам.директори остани ти аз не искам!!!
Върнете се в началото Go down
проф.Джесика
Зам.Директор и учител по Куидич



Брой мнения : 8
Registration date : 13.07.2007

Кабинета на Директора Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета на Директора   Кабинета на Директора Icon_minitimeСъб Юли 14, 2007 6:45 pm

Ок. Но ако изкаш мога да ти отстапя местото Exclamation Question Arrow
Върнете се в началото Go down
Nadetyy
Ръководител на дом Грифиндор



Брой мнения : 24
Registration date : 14.07.2007

Кабинета на Директора Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета на Директора   Кабинета на Директора Icon_minitimeСъб Юли 14, 2007 7:22 pm

Колко пъти казах,че не искам???ся не се праве на много добродетелна плс !! стой си на поста и ме остави най - накрая.ясно ли ти е вече или да повторя пак??
Върнете се в началото Go down
проф.Джесика
Зам.Директор и учител по Куидич



Брой мнения : 8
Registration date : 13.07.2007

Кабинета на Директора Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета на Директора   Кабинета на Директора Icon_minitimeСъб Юли 14, 2007 8:46 pm

Nadetyy написа:
Колко пъти казах,че не искам???ся не се праве на много добродетелна плс !! стой си на поста и ме остави най - накрая.ясно ли ти е вече или да повторя пак??
Ок както си решила. Вече ми омразна да споря!!!Suspect
Върнете се в началото Go down
Проф.No_Fear
Директор и учител по история на магията
Проф.No_Fear


Брой мнения : 118
Age : 31
Registration date : 06.07.2007

Кабинета на Директора Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета на Директора   Кабинета на Директора Icon_minitimeСъб Юли 14, 2007 9:23 pm

Е добре де не се караите моля ви. No
Върнете се в началото Go down
https://hogwarts93.bulgarianforum.net
Nadetyy
Ръководител на дом Грифиндор



Брой мнения : 24
Registration date : 14.07.2007

Кабинета на Директора Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета на Директора   Кабинета на Директора Icon_minitimeНед Юли 15, 2007 9:44 am

Трябва да се разберем все пак нали и мисля че се разбрахме аз искам да съм ученичка
Върнете се в началото Go down
Проф.No_Fear
Директор и учител по история на магията
Проф.No_Fear


Брой мнения : 118
Age : 31
Registration date : 06.07.2007

Кабинета на Директора Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета на Директора   Кабинета на Директора Icon_minitimeНед Юли 15, 2007 9:46 am

Добре запиши се за предмети и си купи всичко необходимо.И вече можеш да се настаниш в общата си стая. Smile
Върнете се в началото Go down
https://hogwarts93.bulgarianforum.net
проф.Aivery
Учител по Отвари
проф.Aivery


Брой мнения : 7
Age : 34
Localisation : Somewhere I belong...
Registration date : 26.08.2007

Кабинета на Директора Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета на Директора   Кабинета на Директора Icon_minitimeСря Сеп 19, 2007 11:07 am

На вратата се почука и влезе едно момиче.
- Извинете за безпокойството, но може ли да знам кога ще бъда разпределена в един от четирите дома?
Върнете се в началото Go down
http://freewebs.com/aldinor/
Проф.No_Fear
Директор и учител по история на магията
Проф.No_Fear


Брой мнения : 118
Age : 31
Registration date : 06.07.2007

Кабинета на Директора Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета на Директора   Кабинета на Директора Icon_minitimeСря Сеп 19, 2007 12:17 pm

Директорът се обърна и се усмихна:
-Ами попълни разпределителният тест в темата за разпределителната шапка!!!
Върнете се в началото Go down
https://hogwarts93.bulgarianforum.net
проф.Aivery
Учител по Отвари
проф.Aivery


Брой мнения : 7
Age : 34
Localisation : Somewhere I belong...
Registration date : 26.08.2007

Кабинета на Директора Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета на Директора   Кабинета на Директора Icon_minitimeСря Сеп 19, 2007 6:14 pm

- Да това ми е ясно - отвърна момичето - Аз го направих много отдавна това. И ви пратих теста по лична сова, сигурно нещо се е изгубило. Ако трябва ще пратя теста отново Wink
Върнете се в началото Go down
http://freewebs.com/aldinor/
Проф.No_Fear
Директор и учител по история на магията
Проф.No_Fear


Брой мнения : 118
Age : 31
Registration date : 06.07.2007

Кабинета на Директора Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета на Директора   Кабинета на Директора Icon_minitimeСря Сеп 19, 2007 7:46 pm

Диркторът искрено озадачен каза:
-Ами моята сова обича да пие с приятели и не съм видял писмото ви.Извинете ме етого го.
Професора извади едно писмо и каза:
-Да това е вашето сега щр бъдете разпределени Smile
Върнете се в началото Go down
https://hogwarts93.bulgarianforum.net
проф.Aivery
Учител по Отвари
проф.Aivery


Брой мнения : 7
Age : 34
Localisation : Somewhere I belong...
Registration date : 26.08.2007

Кабинета на Директора Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета на Директора   Кабинета на Директора Icon_minitimeСря Сеп 19, 2007 9:06 pm

- Да - засмя се момичето - Доста ми е познато това пиянство. и моята сова стои до късно и често ми губи писмата. - каза тя и излезе от кабинета
Върнете се в началото Go down
http://freewebs.com/aldinor/
Проф. Сиджириус
Учител по астрономия
Проф. Сиджириус


Брой мнения : 3
Age : 31
Localisation : Варна
Registration date : 03.11.2007

Кабинета на Директора Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета на Директора   Кабинета на Директора Icon_minitimeНед Ное 04, 2007 9:12 pm

Наскоро в училището бе пристигнало едно създание. По природа то бе елф. Името му бе СИджириус, Сиджириус Лестарий. Все още никой не го беше виждал в училището ... или поне никой не беше разговарял с него. Имаше повече от много слухове за миналото му, но никой от тях не бе верен ... или поне тези, за които Лестарий бе чувал. За момента той обикаляше училището. Погелдът му се спря върху една огромна зала. Според плана на замъка това бе Библиотеката. Там той започна да разгелжда томовете книги. Вътре имаше доста ученици, коиго го гледаха с голямо уважение "Да, доста добре са отгледани тези деца, но има какво още да се желае..." помисли си "големият". След това той седна на една маса, взе пергамент, и започна да пише. След около час, свърши...
Следващата спирка бяха кабинетите на заместник-директоркстс. На първия пишеше, че са при директора, за това Сиджириус се запъти към кабинета на Леголас, по известен като No_Fear. Но това, че не се страхува от нищо, не означава, че ще бъде особена пречка за друг елф Twisted Evil Когато той стигна до вратата-картина, последната се отвори, и от нея излезе една жена - явно зам.-директорката. Тя го изгледа изпитателно, а Сиджириус използва възможността да мине през портрета. След като мина през един доста тъмен и тесен коридор, той достигна до една дъбова врата. Почука. От вътре се разнесе едно: "Влез!', и мъжът влезе. Небеше посрещнат много добродушно:
- Добър ден! Кой сте Вие?
- Добър ден! - вместо да отговори на последния въпрос, мъжът подаде на директора един пергамент, явно, този, който той бе написал преди известно време в библиотеката на замъка. След като Леголас го прочете доста внимателно, той го сгъна на две и го прибра в едно чекмедже, и се обърна към новодошлия, този път, доста по-вежливо:
- И ... по какъв повод сте тук? Ако не е тайна, де...
- Не. не е тайна - каза Сиджириус на насмешка, вече настанил се на удобен фотьоил. - Бих искал да кандидатствам за работа като преподавател. Както сигурно сте се доситили, предпочитам Астрономията, но мога и да се задоволя и с мижавото място на преподавател по Аритмантика, но доколкото си спомням, в това училище не се преподава този предмет... Сигурно бих приел и по Куидич. Но нека да чуя и Вашето предложение...
Изведнъж портретът се отвори. След като изчакаха двамата, взирайки се във вратата, се увериха, че портретът не се бе помръдвал. Доректорът заговори:
- Много съм въодушевен от Вашата...
Върнете се в началото Go down
Проф.No_Fear
Директор и учител по история на магията
Проф.No_Fear


Брой мнения : 118
Age : 31
Registration date : 06.07.2007

Кабинета на Директора Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета на Директора   Кабинета на Директора Icon_minitimeНед Авг 24, 2008 11:52 pm

от вашата припряност няма проблем от сега официално сте професор по Астрономия честито!!!
Върнете се в началото Go down
https://hogwarts93.bulgarianforum.net
Sponsored content





Кабинета на Директора Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета на Директора   Кабинета на Директора Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Кабинета на Директора
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Училището за магия и вълшебство Хогуортс :: Стаите :: Директорси кабинет-
Идете на: